2017 m. Rugsėjo mėn. 22 d.

Seminaras „Mokymosi visą gyvenimą strategijų įgyvendinimas aukštojo mokslo institucijose“.

2013-06-06

Kaune vyko Baltijos šalių Bolonijos ekspertų susitikimas. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie Mokymosi visą gyvenimo strategijos projektavimo ir įgyvendinimo iššūkius ir problemas. Pasidalinta gerosios praktikos pavyzdžiais ir naudojamais įrankiais prisidedančiais prie mokymosi visą gyvenimo sistemos plėtojimo aukštojoje mokykloje.

Apvalaus stalo diskusijoje  dalyvavo Bolonijos ekspertai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Vytauto Didžiojo universitetui atstovavo Bolonijos ekspertas dr. V. Tutlys (Profesinių studijų rengimo centras). Pristatyta ir pasidalinta Universiteto patirtimi organizuojant ir įgyvendinant Tęstines studijas - I. Lukoševičiutė - Noreikienė (Tęstinių studijų centras), pristatyta neformalaus ir savaiminio mokymosi vertinimo ir pripažinimo proceso tvarka ir patirtis – E. Stasiūnaitienė (Karjeros ir kompetencijos centras). Studentai stažuotojai pristatė savo mokymosi patirtį tęstinėse studijose.

Daugiau informacijos apie seminarą rasite susitikimo internetiniame puslapyje: http://www.smpf.lt/lt/renginiai/programu_renginiai/lifelong_learning_strategies_of_heis_how_to_guide_heis_through_the_process_of_establishing_such_strategies