2017 m. Rugsėjo mėn. 22 d.

Programos "Renkuosi mokyti!" dalyviai susitiko su VDU vadovybe

2009-03-17

Vasario 27d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorius prof. Zigmas Lydeka ir Universiteto sekretorė doc. dr. Auksė Balčytienė susitiko ir susipažino su VDU tęstinių studijų grupe - projekto „Renkuosi mokyti!” dalyviais. Šie studentai mokosi dalinai nuotoliniu būdu realizuojamoje profesinių studijų programoje „Pedagogika“.

Rektorius pasveikino iššūkį pasirinkusius jaunuosius mokytojus ir palinkėjo jiems sėkmės ne tik studijose, bet ir projektuojant tolimesnę profesinę karjerą. Kadangi šių studentų tarpe yra tik du VDU absolventai, jiems buvo atskleistos VDU akademinio bendravimo tradicijos, sudaryta galimybė susipažinti su VDU atkūrimo istorija bei Lozoraičių šeimos indėliu į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. Susitikimui pasibaigus projekto „Renkuosi mokyti!“ dalyviai teigė, kad betarpiškas bendravimas padėjo pasijusti lygiaverčiais studijų partneriais.

Akimirkos iš susitikimo (A. Vaitkevičiaus nuotr.)