2017 m. Lapkričio mėn. 23 d.

Apie neformaliojo švietimo studijas mokiniams VDU

VDU neformalus švietimas mokiniams
Vytauto Didžiojo universitetas kviečia studijuoti neformaliojo švietimo programas pagrindinių mokyklų 10 klasių, vidurinių mokyklų 11-12 klasių ir gimnazijų 2-4 klasių mokinius, atitinkančius programos tikslinei grupei keliamus reikalavimus.

Kas yra universiteto neformalaus švietimo programos mokiniams?
Neformaliojo švietimo programos mokiniams – programos, skirtos neformaliai ugdyti mokinius Universitete.

Kokias neformalias švietimo programas galima studijuoti Vytauto Didžiojo universitete?
Šiuo metu universitete siūlomos šios neformaliojo švietimo programos:
Universitetiniai kursai moksleiviams „Teisė ir aš“ – apimtis - 4 ECTS. Plačiau apie mokymus Teisės fakulteto kvietime.
„Atsinaujinančios energijos ir aplinkos fizikos laboratorija“ – apimtis 3 ECTS
Kaip aš galiu valdyti savo nerimą? – apimtis - 8 ak. val.
„REIKIA – NORIU. Kaip save motyvuoti?“ – 8 ak. val.Plačiau apie šiuos mokymus Psichologijos katedros kvietime.

Kokie privalumai mokiniams studijuojant Vytauto Didžiojo universitete neformaliuoju švietimo būdu?

Studentų, kurie būdami mokiniais yra išklausę Programą mokiniams kursą (kuris ne mažesnis nei 3 ECTS kreditai) ir turi programos baigimo pažymėjimą ir/ar akademinę pažymą, mokymosi pasiekimai gali būti pripažįstami pagal Neformaliuoju ir savaiminiu būdu įgytų mokymosi pasiekimų vertinimo ir pripažinimo studijų rezultatais tvarkos aprašu.

Dėl neformaliuoju ir savaiminiu būdu įgytų mokymosi pasiekimų vertinimo ir pripažinimo studijų rezultatais procedūros kreiptis į Vytauto Didžiojo universiteto Karjeros ir kompetencijos centrą: http://kkc.vdu.lt/

Kur kreiptis norint studijuoti neformaliuoju švietimo būdu?
Bendrąja informaciją apie neformaliojo švietimo galimybes mokiniams universitete teikia Tęstinis studijų centras.
Daugiau apie priėmimą į konkrečias neformaliojo švietimo studijų programas teikia kontaktiniai asmenys, nurodyti studijų programų aprašuose.